Alev Püskürten Drone Throwflame TF-19 Wasp

Paylaş

Bugün drone dünyasında yeni bir drone satışı piyasaya çıktı. Alev püskürten drone olan Throwflame TF-19 Wasp bugünden itibaren satışa çıkarıldı. Throwflame TF-19 Wasp model drone üzerine montajlanan alev püskürtme makinesi ile 100 saniye boyunca 7 buçuk metre uzaklığa kadar alev püskürtme özelliğine sahip. Alev püskürten drone nedir ? Throwflame TF-19 Wasp drone ile neler yapılabilir biraz merak ettim ve ortaya böyle bir konu çıktı.

Alev püskürten drone satışa çıktı haberini görünce dedim bu ateş püskürten drone ne işe yarar diye. Aklıma ilk gelen haberlerde görmüşsünüzdür komşularının üzerine havai fişek fırlatan drone olduğunu düşündüm ama bu drone yeni üretim olup seri bir şekilde üretilen bir modelmiş. Fakat iyi mi olur kötü mü olur tam bilemedim. Üreten firma iyi amaçla üretmiş olabilir ama alacak kişi ne amaçla kullanacak ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz. Ben kendimce iyi yönleri kötü yönleri olarak başlıklar açtım sizde bu konu hakkında düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Alev Püskürten Drone İyi Yönleri

Throwflame TF-19 Wasp model drone üreticisi olan firma yaptıkları açıklamada bu drone modellerinin yabani otları temizleme, eşek arısı yuvalarını yok etme amaçlı kullanılabileceğini dile getirmiş. Bu manada üretilirken tamamen iyi niyetle üretildiğini görüyoruz. Hatta Çin’de bu drone elektrik direğine takılmış şeyleri yok etmek amacı için kullanılıyor. Aşağıda ki görselde bunun bir örneğini görebilirsiniz. Faydalı işlerde kullanılırsa işe yarayacak bir üretim olabilir. Fakat bu dronelar amacını aşarsa çok kötü sonuçlara da neden olabilir.

Alev Püskürten Drone Çin'de elektrik tellerine takılan bir cismi temizlerken görüntülendi.

Alev Püskürten Drone Kötü Yönleri

Tam bu konuya örnek vereceğim bir haber geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Bir komşu diğer mahallede diğer komşularına üzerinde havai fişek atan mekanizma bulunan drone ile saldırmıştı. Bu konuya en iyi örnek verilecek kötü bir yöndür bu. Daha fazlası kundaklama, cinayet gibi bir sürü kötü alanda kullanılabilecek bir üretim haline gelebilir ateş püskürten drone. İlerleyen günlerde satışı arttığı zaman illaki haberlerde göreceğiz diye tahmin ediyorum alev püskürten drone ile evi kundakladı, Throwflame TF-19 Wasp drone ile birini yakarak öldürdü diye. İnşallah böyle bir durum olmaz bu dronelar hep iyi yönleri ile haber olurlar ve faydalı işlerde kullanılırlar.

Alev Püskürten Drone Fiyatı

O kadar anlattık fakat satış fiyatından hiç bahsetmedik. O kadar mekanizma ile hazırlanmış Throwflame TF-19 Wasp model drone fiyatı ne kadar ? Satış fiyatı 1.499 dolar olarak açıklanmış ama uçması için ayrıca bir kaç parça alınması gerekiyor. Bu parçalar ile birlikte fiyatı 2.600 dolar oluyor. Uçmadan bir işe yaramayacağı için mecburen uçması için gerekli olan parçaları da satın alacağız yani satış fiyatı 2.600 dolar.

videosunu hazırlıyorum kısa sürede ekleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir