Çok Seveceğiniz Ayvalık Ücretsiz Kamp Alanları

Çok Seveceğiniz Ayvalık Ücretsiz Kamp Alanları, kamp yapmak isteyenlerin ve ya ilk defa kamp yapacakların çok güzel anılar biriktireceği ücretsiz kamp alanları

Paylaş

Kamp yapmayı sevenlerin çok iyi bildikleri ve çok sevdikleri Ayvalık ücretsiz kamp alanları sizlerinde çok hoşuna gidecek. İlk defa kamp yapmak isteyenlerin çok seveceği ve kamp yapmayı sevenlerin önerdikleri Ayvalık kamp alanları size ekonomik tatil imkanı da sunmaktadır. İlk defa gidecekler için Ayvalık’da yer alan ücretsiz kamp alanları hakkında kısa bir yazı hazırladık. Sizde ilk defa kampa gitmek istiyorsanız ve ya ilk defa Ayvalık kamp alanlarını tercih edecekseniz yazımızı okuyarak ücretsiz kamp alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer ilk defa kampa gidecekseniz ve ya kamp yapmayı seviyorsanız ama Ayvalık tarafında hiç kamp yapmadıysanız bu kamp alanlarını mutlaka görmeniz gerekir diye düşünüyorum. İlk defa kamp yapacaklar içinde sürekli kamp tatili yapanlar içinde Ayvalık’da bulunan ücretsiz kamp alanları gerçekten çok iyi seçim olabilir. Sizlerle paylaşacağım Ayvalık kamp alanları ücretsiz olduğu için çok ekonomik bir şekilde kamp tatilinizi yapabilirsiniz.

Ayvalık Ücretsiz Kamp Alanları Listesi

Kamp alanlarını yazarken en iyiden en kötüye ve ya en kötüden en iyiye gibi herhangi bir sıralama yapmadım. Karışık bir şekilde yazdım. Fakat benim bakış açımla sizlerin bakış açısı farklı olabilir bu yüzden herhangi bir sıralama yapmadan karışık bir sırada kamp alanları hakkında ufak bilgiler paylaştım. Fakat bu kamp alanlarının hepsi birbirinden güzel sizlerde çok beğeneceksiniz. Konuyu uzatmadan Ayvalık kamp alanları bilgilerine geçelim.

  • Sarımsaklı Kamp Alanları Ayvalık

Eğer ailenizle huzurlu bir kamp yapmak istiyorsanız Sarımsaklı plajı yakınlarında yer alan kamp alanları tam size göre. Ayvalık Sarımsaklı kamp alanları bir çok turistinde tercihi olmaktadır. Yaz aylarında Sarımsaklı kamp alanları çadırlarla doluyor. Sadece yaz aylarında değil av sezonlarında da avlanmayı sevenler için uğrak nokta olarak ilk sıralarda yer alıyor. Yakınlarında ücretli Ayvalık camping bungalow kamp alanı da bulunuyor.

  • Çamlık Kamp Alanları Ayvalık

Geçmiş tarihi ve ormanlık alanları ile çok sevilen bölgelerden birisi olan Çamlık kamp alanları ile kamp sevenlerin yine en çok tercih ettiği bölgelerden birisi. Merkeze yakın olması tercih sebeplerinden birisi olabilir fakat merkezden uzak bir kamp istiyorsanız Çamlık çıkışında merkezden uzak kamp alanlarını göreceksiniz. Zaten yol boyunca kurulan çadırlara tanıklık edeceksiniz.

  • Cunda Kamp Alanları Ayvalık

Cunda kamp alanları Ayvalık’ta en çok tercih edilen kamp alanları başında geliyor. Fakat çok tercih edilmesinden dolayı ücretli kamp alanları daha yoğun şekilde. Fakat Cunda kamp alanları arasında ücretsiz olan bir çok seçenekte mevcut. Burada aileniz ile huzurlu bir kamp yapabilir doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Kamp yapmak isteyenler için ilk defa kamp tecrübesi yaşayacaklar için çok güzel deneyimler ve anılar yaşayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için https://www.bizimlegez.com/ayvalik-ucretsiz-kamp-alanlari-3329.html bu bağlantıyı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar