Ben Kimim ?

Ben Kimim sayfasını oluşturdum çünkü yazılarını okuduğunuz adamı tanımak istersiniz diye düşündüm. Fakat büyük ihtimalle beklentiler benim profilim ile uyuşmayacak. Çünkü ben uzman değilim ve ya profesyonel bir web tasarımcısı daha doğrusu bu alanda uzman biri değilim. Ben 1988 Kayseri doğumlu ve Kayseri Anadolu Teknik Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünü okuduktan sonra Akdeniz Üniversite M.Y.O. Bilgisayar Teknolojileri bölümünden mezun olarak memleketim Kayseri’ye geri döndüm. En iyi iş kendi işindir düşüncesi ile hiç sağda solda iş aramadan direk kendi işime koyuldum. Ufak bir dükkan ile başladığım işimi geliştirerek şehirler arası iş yapabilecek boyutlara getirdim. Şuanda çok şükür kendi evimi ve 5 kişinin evini geçindirebilecek şekilde işlerimize devam ediyoruz.

Ben Uzman Değilim !

Yukarıda uzman değilim diye belirtmiştim bu siteyi açmamda tek etken olan ve sadece bu alanda geliştirdiğim alan network alanı oldu. Network alanında kendimi geliştirerek Sistem ve Ağ Uzmanlığı belgesini aldım. Bu siteyi açarak kendime yeni bir alan daha kazandırmak isterken birazda merakımı gidermek ve kendi görüşlerimi yazmak istedim. Kendi şirket sitemi bile kendim kuramazken nasıl böyle bir işe giriştim merak ediyorum ama araştırarak bu işinden altından çıkacağıma inanıyorum. Araştırmayı seven bir kişiyim.

Araştırmayı Seviyorum 🙂

Şuan sitemde kullandığım kurulu yapı wordpress hakkında bu siteyi kurmadan önce araştırmalarıma başlamıştım zaten belirli bir seviyeye gelince dedim hadi bakalım başlayalım.  Hem kendimi geliştirmek hemde araştırmalarımı ve bilgilerimi buradan sizlere aktarmak için ozturksedat.com adresini aktif ettim. Çok eğlenceli bir işe benzese de çok zaman alacağını düşünüyorum. Bu noktada kendimi yormadan evime 2 çocuğuma ve eşime vakit ayırarak bu blog sitesini günden güne geliştirmeyi hedefliyorum.

#büyükhedefler

Hedefim var fakat bu hedefi başarmak için çok çalışmaya ihtiyacımda var, asıl kazanç kapım ve 5 kişiye maaş ödediğim ekmek teknemi asla ihmal etmeden bu siteyi hedeflerime ulaştırıp daha sonra sürprizler ile kendimi duyurmak istiyorum.

#yorumönemli

Umarım sizler de bu sitedeki yazıları okurken sıkılmadan okursunuz. Birde öğrendim ki yazılan yazılara yorum yapılması çok önemli sizlerde bir yorumu çok görmeyip en azından teşekkürler çok iyi yazı ve ya bu nasıl yazı böyle yazı mı olur diyerek beni sevindirebilirsiniz.

Herkese iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir