Gimsa İş Başvurusu, Gimsa Çalışma Şartları

Gimsa İş Başvurusu, Gimsa Çalışma Şartları, Gimsa Personel Maaşları, Gimsa Market iş başvurusu yapmayı düşünüyorsanız bu konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Ankara’da market sektörü sürekli gelişiyor. Sürekli yeni marketler karşımıza çıkabiliyor. Fakat bazı marketler kendini oturtmuş ve herkes tarafından bilinen marketlerdir. İşte bu marketlerden birisi olan Gimsa Ankara market sektöründe sürekli gelişmeye ve yeni şubeler açmaya devam ediyor. Bu yüzden Gimsa marketlerde işçi alımı sürekli güncel durumda. Ankara’da iş arayışında olanlar özellikle market sektöründe iş arayışında olanların büyük çoğunluğunun başvuru yaptığı Gimsa iş başvurusu ve Gimsa çalışma şartları hakkında bir araştırma yaparak sizlere bu yazımı hazırladım.

Ankara’da market sektöründe lider markalardan birisi olan Gimsa 1 merkez 11 şube ile hizmet vermektedir. Gün geçtikçe gelişimine devam eden Gimsa personel alımı konusunda sürekli alım yapan firmalar arasında. Her şubesinde çalışan sayısı ile Ankara’da marketler arasında en çok çalışan sayısına sahip marketlerin başında gelen Gimsa iş başvurusu yapmak isteyenler için ve bu konuda araştırma yapanlar için konumda Gimsa çalışma şartları hakkında soruları cevaplamaya çalıştım. Bu soruların cevaplarını uzun süren bir araştırma sonucunda sizlerle paylaşıyorum. Eğer yanlış bir bilgi varsa yorum kısmından düzeltebilirsiniz.

Gimsa İş Başvurusu

Öncelikle iş başvurusu konusundan bahsedelim. Gimsa iş başvuruları için herhangi bir kariyer sitesine ilan vermiyor. Kendi resmi sitesi üzerinden personel alımı için ilan çıkan Gimsa Market sıklıkla personel alımı ilanı çıkmaktadır. Marketlerde bulunan danışma kısımlarından da isterseniz iş başvuru formu talep edebilir ve doldurabilirsiniz. Genelde reyon görevlisi alımı yapan Gimsa kasiyer, depo sorumlusu, mağaza müdürü, mağaza sorumlusu, bölge satış sorumlusu, muhasebeci, kasap, şoför, manav gibi bir çok market çalışanı alımı yapmaktadır. Gimsa Marketler müşteri sayısını artırmakta ve buna oranla personel sayısını da artırmaktadır. Bu yüzden Gimsa Market iş başvurusu yapanların uygunluk durumlarına göre iş başı yapmaları kısa bir süreçtir.

Gimsa Çalışma Şartları

Çalışma şartları olarak incelediğimiz zaman bir Gimsa müşterisi olarak incelemelerime göre özellikle akşam saatleri ve hafta sonları adım atacak yer olmayan Gimsa Marketlerde doğal olarak biraz zor. Özellikle reyon görevlisi ve kasa görevlisi olarak iş başı yapacaksanız günde binlerce insan ile uğraşma durumunu aklınızdan çıkarmayın. Günlük 9 saat mesaisi olan Gimsa çalışanları 1 saat mola hakkına sahiptir. Her birimin ücreti farklı olarak belirlenen Gimsa’da en en düşük asgari ücret uygulanmaktadır. Başladığınız pozisyona göre ücretler artış göstermektedir. Ayrıca Gimsa’da çoğu mağaza gibi prim sistemi uygulamaktadır. Bu primler ile çalışanların maaşları büyük bir ölçüde artış gösterebilmektedir.

Gimsa Market Şubeleri

Ankara’da özellikle Sincan ve Etimesgut bölgelerinde birden çok şubesi bulunan Gimsa bu bölgelerde bir çok kişiye iş imkanı sağlıyor. Sizde Gimsa Market iş başvurusu yapmak istiyorsanız

http://bit.ly/2Moci4k bu adreste yer alan şubelerden size en yakın olanına giderek iş başvurusu yapabilir ya da http://bit.ly/2rmgs5m adresine giderek Gimsa resmi sitesi üzerinden iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir