İnstagram Şifremi Unuttum Ne Yapacağım ? ÇÖZÜLDÜ

İnstagram Şifremi Unuttum Ne Yapacağım ? İnstagram şifrenizi unuttuysanız bu konuyu okuyarak instagram şifre sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram Şifremi Unuttum Ne Yapacağım ? İnstagram şifrenizi unuttuysanız bu konuyu okuyarak instagram şifre sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paylaş

Merhaba sevgili okurlar. İnternette en çok sorulan sorulardan bir tanesi de instagram şifremi unuttum ne yapacağım ? sorusu oluyor. Bize de bu soru çok yöneltildi. Özellikle çevremizde olan kişilerden aldığımız bu soru sık sık gelmeye başladı. Bizlerde instagram şifre değiştirme yolunu sizlerle paylaşmaya karar verdik. Soru cevap bölümümüzde İnstagram Şifremi Unuttum Ne Yapacağım ? sorusunun cevabını sizlere sunuyoruz. İnstagram şifresi değiştirme adımlarını uygulamanız dahilinde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir ?

İnstagram şifresimi unuttum ne yapabilirim diyenler için İnstagram şifresi nasıl değiştirilir sorusunun cevabını veriyoruz. İnstagram şifresinin değiştirmenin iki yolu vardır. Bu yollardan birisi ile şifrenizi değiştirebilirsiniz. İnstagram şifre değiştirme yöntemleri nelerdir ?

  • E-Posta ile İnstagram Şifresi Değiştirme

İnstagram şifresini instagram için kullandığınız e-posta adresi ile sıfırlayabilirsiniz. İnstagram şifresi e-posta ile sıfırlama için önce https://trgo.site/9q8oo adresine tıklayın. Burada karşınıza gelen sayfada boş kutucuğa E-Posta adresinizi yazın. Giriş bağlantısı gönder butonuna tıklayın. Daha sonra mailinize doğrulama linki gelecek. Bu linke tıklayarak instagram şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 

E-Posta ile İnstagram Şifresi Değiştirme işlemi nasıl yapılır ? sorusunun cevabını bu konuda bulabilirsiniz.

  • Telefon Numarası ile İnstagram Şifre Değiştirme

İnstagram şifrenizi kayıt olurken kullandığınız telefon numaranız ile de sıfırlayabilirsiniz. E-Posta ile sıfırlama işlemindeki gibi https://trgo.site/9q8oo adresine tıklıyoruz ve yukarıda E-Posta adresini yazdığınız kutuya instagram kayıt sırasında kullandığını telefon numarasını yazıyorsunuz. Telefonunuza şifre sıfırlama sms i geliyor. Bu sms ile gelen bağlantı ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

İnstagram’dan Gelen Şifre Değiştirme Maili

İnstagram bazı durumlarda hesabın gerçekten size ait olduğunu doğrulamak ister. Bu sebeple şifre değiştirme işlemlerinde size gönderdiği mailde bazı işlemler yapmanızı ister. Bu mail ise aşağıdaki gibidir.

Merhaba,
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Size yardımcı olabilmemiz için bu hesabın size ait olduğunu onaylamamız gerekiyor.
Lütfen bu e-postayı, aşağıdaki kodun el yazısıyla yazılmış bir kopyasını elinizde tutarken çekilmiş bir fotoğrafınızı ekleyerek yanıtlayın.
KOD BURADA YER ALACAK
Gönderdiğiniz fotoğrafın aşağıdaki koşulları karşıladığından emin olun:
– Yukarıdaki kodun ve ardından tam adınızın ve kullanıcı adınızın boş bir kağıda el yazısıyla yazılmış kopyasını içermelidir
– Kağıdı tutan iki elinizi ve yüzünüzün tamamını içermelidir
– Aydınlık olmalı; çok küçük, karanlık veya bulanık olmamalıdır
– JPEG dosyası olarak yanıt e-postanıza eklenmelidir
Bu hesap sizin bulunduğunuz hiçbir fotoğrafı içermiyor ve başka bir kişiyi veya nesneyi temsil etmek için kullanılıyor olsa dahi, söz konusu koşulları karşılayan bir fotoğraf gönderene kadar size yardımcı olamayacağımızı aklınızda bulundurun.
Teşekkürler,
Instagram Ekibi

Bu maili geri istenilen şekilde cevapladıktan sonra sizlere bir kaç gün içerisinde geri dönüş yapılacak. Bu dönüşte ise bilgileriniz onaylanması dahilinde “Merhaba, hesabınızı doğruladığınız için teşekkür ederiz. Hesabınızla tekrar giriş yapabilmek için aşağıdaki bağlantı adresini tıklayın” cevabı gelecek. Bu linke tıkladığınız zaman şifrenizi değiştirip hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir