R10.NET Üyelik, R10 Davetiye Alma

R10.NET Üyelik, R10 Davetiye Alma hakkında biraz ipucu vermek istedim. R10 davetiye kodunu nasıl alabilirsiniz bu yazımızda biraz bahsettim. İyi okurlar

Paylaş

01Herkese merhaba r10.net webmaster alanında iş yapan ve bu alanı güncel bir şekilde takip eden hemen hemen herkesin bildiği bir platform. R10.NET’i herkes bilse de kuralları gereği herkes kullanamıyor. Nedeni R10.NET üyelik işlemlerini R10 davetiye alma yöntemi ile yaptığı için. Yani kısacası R10 herkesi üye olarak kabul etmiyor. R10.NET üyeliği için önce bir işe başvuru yapar gibi cv bırakıp yöneticilerin onaylamasını ve size r10 davetiye kodu yollamasını bekliyorsunuz. Peki r10 nasıl üye olunur bunu biraz inceleyelim.

R10.NET üye alımını ince eleyip sık dokuyarak yapıyor desek yalan olmaz. R10.Net’e üye olabilmek için bazı şartları ve geçmişinizde bu işlerle ilgili tecrübenizi sorguluyor. Öncelikle sizden istediği bu alanda aktif olmanız. Aktif işleyen bir web sitenizin olması, bir şirkette bu alanla ilgili bir işte çalışmanız yani bu alanda aktif olmanız bekleniyor. Bu yüzden öncelikle davetiye talebi yaparak yöneticilerin size davetiye kodu yollamasını bekliyorsunuz. Yöneticiler gönderdiğiniz istek formunu inceleyerek olumlu görürlerse sizin mail adresinize davetiye kodu yolluyorlar. O kod ile üyeliğinizi açabiliyorsunuz. Peki r10 davetiye kodu alabilmek için nasıl bir başvuru yapmak gerekir ?

DİKKAT !  Eğer evinizde internet kullanıyor ve faturanız çok kabarıksa sizde TÜRK.NET e geçerek Ayda sadece 75,99 TL’ye AKN’siz internet kullanabilirsiniz. Üstelik 1 Ay Bedava. Detaylar için TürkNet 1 Ay Bedava Kullanım Kodu

R10 Üyelik İpuçları

R10 daveti formunda sizden istenen ;

Ad Soyad, Mesleğiniz, E-Posta Adresiniz, Sahip Olduğunuz Alan Adları ve kendinizi tanıtmanız için Hakkınızda alanı bulunmaktadır. Şimdi bunları nasıl dolduracağımıza gelelim.

Ad Soyad kısmını kesinlikle doğru yazmalısınız çünkü eğer kabul olursa ve davetiye gelirse forumda T.C. kimlik onayı gerekiyor.

Mesleğiniz : Hangi alanda çalışıyorsanız onu yazın. Örneğin wordpress uzmanı, seo uzmanı, grafik tasarım uzmanı, bilgi işlem uzmanı, e-ticaret gibi. Forumda alakalı meslek olması kesinlikle önerilir.

E-Posta Adresiniz : Aktif ve güncel bir web siteniz varsa bu sitenin uzantısı ile oluşturduğunuz isim ve soyad ile oluşturulmuş bir mail adresi sunun. Örneğin ozturk.sedat@siteadi.com, şirket çalışanıysanız ve şirket mailiniz varsa şirket maili uzantısı ile üyelik almak daha kolay.

Sahip olduğunuz alan adlarına aktif çalışan güncel kullandığınız alan adlarından başlayarak bütün alan adlarını sırası ile yazın.

Gelelim hakkınızda kısmına. Bu kısımda alanla ilgili geçmiş tecrübelerinizi şuan bu alanda hangi işle uğraştığınızı kanıtlar ile anlatın. Kendinizden kısaca bahsedin. Ama geçmişte yaptığınız ve şuan yapmaya devam ettiğiniz işlerden mutlaka bahsedin. R10’un ticaret kalitesinden ve burada bulanan uzmanlardan alabileceğiniz desteklere mutlaka değinin. Yani kısacası biraz hakkınızda kısmını çok abartılı olmadan süsleyerek yazın. Sonrasında sizde r10 üyesi olabilirsiniz.

Davetiye Başvurusu için uyelik.r10.net/register.php bu linke gitmeniz gerekmekte. Buradan formu doldurup davetiye talebinde bulunabilirsiniz.

UYARI !

R10 üyelik satışı diyerek sizlere üyelik satmaya çalışanlara aldanmayın. Nedeni ise R10 yönteminin bu konuda kesin bir çizgisi var. Kesinlik üyelik satın alan ve satan kişiler forumdan tamamen uzaklaştırılıyor. Yani verdiğiniz para boşa gider. Bu yüzden r10 davetiye satmakta almakta tehlikeli bir taraftan satarsanız üyeliğiniz boşa gidebilir, diğer yandan satın alırsanız paranız boşa gider. Bu yüzden yukarıda yazan yöntemleri deneyerek r10 üyelik almanız sizin için daha iyi ve daha sağlıklı olacaktır. Satış yapanlara kanmayın zaten kendinizi iyi tanıtırsanız r10 yönetimi size davetiye yolluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir