Satış Ortaklığı Avcı Yöntemi ile Para Kazanma İpuçları

Satış ortaklığı avcı yöntemi ile sizde hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Ama avcı yöntemi için bilmeniz gerekenler var. Bu konuda avcı yöntemi hakkında ipuçları bulabilirsiniz.

Paylaş

Satış ortaklığı sisteminde hemen para kazanmak isteyenler için satış ortaklığı avcı yöntemi konusundan bahsetmek istiyorum. Satış ortaklığı ile para kazanmak istiyorsanız önünüzde 2 yol vardır. Bu yollardan birisi avcı, diğeri ise çiftçi yöntemidir. Satış ortaklığı avcı stratejisi, internetten hızlı bir şekilde para kazanmayı hedefleyen bir yöntemdir. Satış ortağı bunu da ücretli reklam servislerini, sosyal ağları ve birçok taktiği kullanarak yapar. Telif hakkı nedeni ile bazı stratejileri burada söyleyemiyorum.

Satış Ortaklığı Avcı yöntemi kimler için uygundur ?

Belirli bir bütçeniz varsa ve riski çok seviyorsanız tam size göre diyebilirim. Satış ortağı; Xticaret, odaklıpazar gibi satış ortaklığı ağlarından seçtiği ürünle, sürekli bir reklam kampanyası oluşturmak zorundadır. Dolayısıyla sıkı bir takip süreci başlar. Doğru ürün ve reklam maliyet dengesini bulana kadar bütçesinden kullanmaktan başka çaresi yoktur. Gelin bu yöntemin avantajlarını ve dezavantajlarını maddeler halinde görelim.

Satış Ortaklığı Avcı yönteminin avantajları

  • İlk başta söylediğim gibi hızlı bir şekilde para kazanırsınız.
  • Hızlı olduğu için de zaman kaybınız olmaz ayrıca çok fazla da emek vermezsiniz.
  • Sadece Türkiye’de değil; tüm dillerde, tüm dünyaya satış yapabilirsiniz. Ortak dil olan İngilizceyi 2-3 cümle kurabilecek seviyede bilmek gerekiyor. Yıl 2017 arkadaşlar, yabancı dil konusuna lütfen önem verin. Size bir taktik vereyim, devamlı kelime öğrenin. Hiç bilmiyorum derseniz de Google çeviriyi kullanabilirsiniz.

Bu yöntemle kazandıkça kazanırsınız. Sermayeniz arttıkça kazançlarınızı da katlarsınız.

Satış Ortaklığı Avcı yönteminin dezavantajları

  • Elinizdeki bütçeyi bir anda, hiçbir kazanç elde edemeden tüketebilirsiniz. En büyük risk budur.
  • Çalışmayı ve takibi bıraktığınız anda bütün kazançlarınız durur. Reklam kampanyalarınızı günlük takip etmeli, gerekli değişiklikleri yapmalısınız.
  • Reklam kurallarına uymadığınız takdirde, reklam kampanyanız durdurulur ve hesabınız kapatılır.
  • Deneme-yanılma stratejisi ne yazık ki bu yöntem için uygun değildir. Tecrübeli olmalısınız.
  • Doğru ürünü bulana kadar yapacağınız reklam kampanyası maliyetleri, bütçenizi eksiye indirebilir.
Satış Ortaklığı Avcı Yöntemi Yorumum

Avcı yönteminin olumsuz yanları gözünüzü korkutmasın. Çok güzel bir sistemdir ama risk faktörü vardır. “Ava giden avlanır” sözü kısmen bu yöntem için geçerlidir. İyi bir avcıysanız hedefinizi tam on ikiden vurabilirsiniz ama tecrübeniz yoksa başarısız olma ihtimaliniz çok yüksektir.

Satış ortaklığı sistemine yeni başlayanlar için bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Satış ortaklığını tabiri caizse “gözü kapalı” yapmaya başladığınızda kazançlarınızı inanılmaz katlayacak bu yönteme geçebilirsiniz.

Satış ortaklığı ile para kazanma rehberi adlı konumu da okumanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir