Şok Market Maaşları 2019, Şok Market İş Başvurusu

Şok Market Maaşları 2019, Şok Market İş Başvurusu adlı konumda şok market çalışma şartları ve şok market personelleri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Paylaş

Şok Market için iş başvurusu yapmak istiyorsanız Şok market maaşları 2019, şok market iş başvurusu konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ülkemizde en çok iş başvurularını marketler zincirleri alıyor. En çok başvuru alan marketler zincirlerinden biriside Şok Market. Şok Market sürekli açılan mağazaları ile büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta yeni bir mağaza açılışı yapan şok market bu nedenle doğan personel ihtiyacı için sürekli personel alımı gerçekleştiriyor. Yani şok market iş başvurusu yapanların işe başlama olasılığı çok yüksektir. Fakat şok market maaşları ne kadar, şok market çalışma şartları nelerdir ? başvuru yapmadan önce bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız sizler için araştırdım.

Sizde etrafınızda görüyorsunuzdur şok marketler her geçen yeni bir mağaza açarak git gide büyümektedir. Bu büyüme ile şok market personel ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bu sebeple şok marketler zinciri bünyesinde sürekli personel alımı yapılmaktadır. Sizde şok marketler zincirine iş başvurusu yaptıysanız ve şok market maaşları, şok market çalışma şartları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız işte cevapları.

Şok Market Maaşları

Şok market maaşları 2019 yılında yeni giren personel için asgari ücret olarak belirlenmiştir. Fakat personeller performanslarına ve hizmet yıllarına göre zam alırlar. Şok marketler zincirinde mağaza müdürü 3 Bin Türk Lirası maaş almaktadır. Mağaza müdür yardımcısı ise 2 bin 500 Türk Lirası maaş almaktadır. Diğer kıdemli personeller ise 2 bin 250 Türk Lirası ile 2 bin 500 Türk Lirası arasında ücret almaktadır. Fakat yeni işe başladıysanız asgari ücret ile başlarsınız. Maaşın yanı sıra şok market personellerine 300 TL ücretsiz alışveriş kartı da vermektedir. Bu kart ile çalıştığınız marketten ücretsiz alış veriş yapabilirsiniz.

Şok Market Çalışma Şartları

Günlük ortalama 7.5 saat çalışan şok marketler zincirinde çalışmak diğer marketlerde olduğu gibi sabır isteyen bir iştir. Şok marketler zincirinde mağazada herkes her işi yapabilir. Bu yüzden maaşlar birbirine yakın olarak belirlenmiştir. Her özel firmada olduğu gibi Şok marketler zincirinde de 1 yılını tamamlayan personele 14+2 yıllık izin hakkı tanınmaktadır.

Şok Market İş Başvurusu

Şok market geçen geçen gün artan mağazası ile orantılı personel sayısını da artırmaktadır. Bu yüzden şok markette işe girme şansınız gayet yüksektir. Şok market başvurularını kendi kariyer sayfaları üzerinden almaktadır. BU SAYFAYA GİDEREK sizde şok market iş başvurusu formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken hangi bölümde çalışmak istediğinizi belirtmeniz zorunludur.

A101 İş Başvurusu 2019 yılında nasıl yapılır sorusunun cevabı için linke tıklat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir