Sosyal Medayada Bugün 2 Ağustos 2019

Sosyal Medayada bugün neler yaşandı sosyal medyada gündem konusu neydi. 2 Ağustos 2019 sosyal medya gündemi bu konuda sizlerle

Paylaş

Artık neredeyse sosyal medya olmazsa vakit geçiremez duruma geldik. Artık her anımızı her aktivitemizi neredeyse her adımımızı paylaşmaya başladık denebilir. Bunun yanı sıra büyük sayfalarında takiplerini her dakika sıkı sıkı takip eder olduk. Kimi zaman eğlenceli, kimi zaman hüzün, boykot her türlü paylaşımı merakla takip ediyoruz. İnstagram, Twitter, Facebook bu sosyal medyaların başında geliyor. Aralıksız olarak takip ettiğimiz sosyal medyada bazen bazı olayları kaçırabiliyoruz. İşte bende sizler için sosyal medya kategorisinde gün gün sosyal medya’da bugün ne oldu başlıkları ile sosyal medyada gündemi hakkında ve sosyal medyada gündem olan en çok beğenilen paylaşımları sizlere sunacağım. Sosyal medya gündemini bu kategori altından gün gün güncel olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medayada Bugün

Günlük sosyal medya gazetesi gibi düşünebilirsiniz. Sosyal medyada en çok beğenilen paylaşımlar, gündem olan konular, sosyale medyada en çok beğenilen sayfalar bugün neler paylaştı hepsini sizler için sosyal medya gazetemizde paylaşacağız. Sosyal Medya’da günü kaçıranlar buradan takip edebilir ve sosyal medya gündemini tekrar yakalayabilir.

  • İnstagram’da Bugün

İnstagram’da günün en çok beğenilen paylaşımları. Bugün instagram’da Türkiye’de en çok beğenilen paylaşımlar neler oldu. Hep birlikte bakalım ;

Bugün sosyal medya gündemi tabiki rtük ve netflix. Rtük Netflix platformuna el atınca ortalık karıştı. Netflix platformu ücretli olduğu için kullanıcılar durumdan doğal olarak şikayetçi. Fenomen Aykut Elmas’da bu konuya parmak basmış. İşte Aykut Elmas’ın konu hakkında yorumu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Netflix, PuhuTv ve Blutv RTÜK’e bağlandı. Bir sonraki aşama seviye bu olacak

Aykut Elmas (@aykutelmas)’in paylaştığı bir gönderi ()

  • Twitter’da Bugün

Bu konun başlıca olayı evet twitter aslında. Tiwtter’da günün konusu ne oldu ? Twitter’da en çok konuşulan konulardan dikkat çeken paylaşımlar.

Twitter’da da günden netflix ve rtük. Gündem olan #Netfliximedokunma etiketi ile paylaşılanlara https://twitter.com/search?q=%23Netfliximedokunma&src=trend_click adresinden bakabilirsiniz.

  • Youtube Trend Video

Bu konuyu paylaştığım sırada youtube trend video sıralamasında ilk sırada trend sıralamasında 1 numarada Killa Hakan & Ceza & Ezhel & Ben Fero – Fight Kulüp parçası yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar