Starbucks Maaşları 2019, Starbucks’da Çalışma Şartları

Starbucks Maaşları 2019, Starbucks'da Çalışma Şartları konumuzda Starbucks iş başvurusu yapacaklar için detaylı bilgiler yer almaktadır.

Paylaş

Starbucks ülkemizde en çok iş başvurusu yapılan firmaların başında gelmektedir. Starbucks maaşları 2019 yılında başvuru yapacak kişiler tarafından en çok aranan ve merak edilen konuların başında gelmektedir. Starbucks çalışma şartları ve Starbucks iş başvurusu hakkında bilgiler internette bir çok kişi tarafından aranmaktadır. Fakat çoğu yayınlanan bilginin güncelliğini kaybettiğini gördüm. Bu yüzden sizler için güncel olarak Starbucks maaşları ve Starbucks çalışma şartları hakkında bir araştırma yaparak bu yazımı yayınladım.

Starbucks ülkemizde her geçen gün büyüyen bir yapıya sahip. Bir çok ilimizde ve bu illerimizin ilçelerinde yeni mağazalar açarak büyüyen Starbucks firmasında buna oranla personel ihtiyacı da artış göstermekte. Bu yüzden Starbucks sürekli personel alımı yapmaktadır. Çalışmak isteyen gençlerin daha doğrusu öğrencilerin çoğu Starbucks’a iş başvurusu yapmaktadır. Fakat iş başvurusu yapmadan önce merak edilen en önemli iki konu vardır birincisi Starbucks maaşları ne kadar ? İkincisi Starbucks’da çalışma şartları nasıl ? Bu soruların cevaplarını sizler için araştırdım.

Starbucks Maaşları 2019

Starbucks yeni iş başı yapan personellerine maaş olarak asgari ücretin %20 fazlası tutarında maaş vermektedir. Fakat firmada prim sistemi de uygulanmaktadır. Yani aylık bir satış limiti belirlenir ve bu limiti aşıldığı zaman personellere prim ücreti dağıtılır.

Starbucks çalışanları maaş + prim + yemek haklarına sahiptir. Eğer akşam vardiyasında çalışıyorsanız aynı zamanda servis hakkınızda vardır.

Starbucks’da Çalışma Şartları

Starbucks çalışanlarına günde 8 saat mesai yaptırmaktadır. Bu 8 saat çalışma içerisinde yemek ve molalarda dahildir. Hafta tatili bir gün olan Starbucks bir yıllık çalışanına yıllık izin imkanı da vermektedir. Akşam vardiyasına kalan personeline servis imkanı sunan Starbucks firması için en önemli nokta Starbucks’ her türlü insanın gelebileceği. Bu yüzden sabırlı ve dikkatli olmanız çok önemlidir. Eğer sakin sabırlı bir yapıya sahipseniz Starbucks firmasında rahat bir şekilde çalışabilir ve performansınıza göre yükselme katedebilirsiniz.

Starbucks İş Başvurusu 2019

Starbucks iş başvurusu 2019 yılında direk şubelerinden yapılabilmektedir. Size en yakın Starbucks şubesine giderek iş başvurusu yapabilirsiniz. Starbucks aynı zamanda kariyer sitelerinde de ilan çıkmaktadır buralarıda takip ederseniz yine bu sitelerden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Starbucks part time işçide almaktadır. Part time sisteminde özellikle üniversite öğrencilerini tercih eden Starbucks firmasında part time çalışmak için size en yakın şubeden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir