Türknet 1 Ay Bedava Kullanım Kodu

TürkNet 1 ay bedava kullanım kodu ile sizde TürkNet 1 ay ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Ücretsiz 1 ay internet kullanabilirsiniz. Detaylar bu konuda

Paylaş

Bildiğiniz üzere ülkemizde ilk taahhütsüz internet sağlayıcılığı yapan TürkNet 1 ay bedava kullanım kodu ile sizde yeni aboneliklerde 1 ay ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Peki Türknet 1 ay ücretsiz internet nasıl kullanılır ? Öncelikle bu 1 ücretsiz internet kampanyası TürkNet yeni abonelikler için olduğunu söyleyelim. Peki Türknet 1 ay ücretsiz kampanyasından nasıl faydalanabilirsiniz ? Sizlere kısaca anlatayım.

İlk çıktığı zamanlarda reklamsız olması nedeni ile çoğu kişinin bilmediği fakat sonralarda reklamlar ile herkesin öğrendiği ve çoğu kişinin tercihi haline gelen TürkNet müşterilerine taahhütsüz ve gerçek kotasız yani adil kullanım kotası olmadan internet hizmeti vermektedir. Alt yapı durumunuza göre 100 Mbit hıza kadar destekleyen TürkNet bu sayede bir çok müşteri kitlesine ulaştı. Ama belirtmem gerekir ki alt yapınız önemli. Bu konuyla ilgili aşağıda başka başlık altında bir açıklama yapacağım. Gelelim TürkNet 1 ay bedava nasıl kullanılır sorusunun cevabına ;

TÜRK.NET 1 AY BEDAVA KULLANIM İÇİN TIKLAYIN : https://turk.net/p/TGC62CC55WJL/

Türknet 1 Ay Ücretsiz Kullanım Nasıl Yapılır ?

TürkNet’e geçiş yapmayı düşünenler 1 ay ücretsiz olarak kullanmak isterseniz sizlere 1 ay ücretsiz kullanım imkanı sağlayabilirim. Bunu benden alacağını kod ile yapabilirsiniz. Fakat ilk fatura döneminden sonraki ay ücretsiz kullanım sizlere yansımaktadır. Yani ilk ay kullanıp ücretinizi ödersiniz sonraki fatura döneminde ücretsiz kullanım sağlayabilirsiniz. Bun kampanya arkadaşını getir kampanyası olarak TürkNet tarafından düzenlenmiştir. Yani kısacası TürkNet’in bana sağladığı kod ile sizleri davet ediyorum ve sizin abone olmanız durumunda ilk faturanızı ödedikten sonra 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkınız tanımlanıyor. Peki Türknet ücretsiz internet kampanya kodunu nasıl alabilirsiniz ? Yazının en sonunda sizlere bir form oluşturdum o forumda iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurur ve bana gönderirseniz en geç 15 dakika içerisinde sizlere kodu göndermiş olurum. Ama öncesinde sizlere Türknet’in avantajları ve dezavantajları hakkında bilgiler vereyim.

TürkNet İyi Mi Kötü Mü ?

TürkNet İyi Yanları

  • En önemlisi adil kullanım kotası yok. Evet adil kullanım kotası ( AKN ) şuan kalktı ama diğer firmalarda baktığınız zaman AKN olmayan paketler uçuk fiyatlarda. Ucuz paketlerde AKN yine bulunuyor. Fakat TürkNet’de böyle bir uygulama söz konusu değil ilk başta alt yapınızda hangi hız sağlandıysa aboneliğiniz boyunca kota aşma derdi olmadan aynı hızı kullanırsınız.
  • En güzel yanlarından biride taahhüt olmaması. TürkNet müşterilerine herhangi bir taahhüt sunmuyor. Yani bu demek ki hizmetinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Üstelik diğer firmalarda olduğu gibi yüksek bir kapama borcu ödemeden direk kapatma şansına sahipsiniz. Bu da firmanın kendine güvendiğini gösteriyor bana göre.
  • Şimdi söyleyeceğim bir kısmı sevindirirken bir kısma yahu bizim orada neden yok dedirtebilir. TürkNet altyapınıza göre size 100 Mbps hıza kadar internet hızı sağlayabiliyor. İnternet bağlantısı için başvuracağınız adreste alt yapı desteklemiyor ise normal adsl bağlantısı yani 16 Mbps ye kadar hız alabilirsiniz. Türknet şuanda benim iş yerimde 35 Mbps hız sağlayabiliyor. Umarım 100 Mbps hızı da görürüm ilerleyen zamanda.

NOT : TürkNet ile alabileceğiniz bağlantı hızını turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet adresinden test edebilirsiniz.

  • TürkNet internet bağlantısı ile birlikte evinize telefonda geliyor. Üstelik 1000 dakika her yöne ücretsiz. Telefon içinse TürkNet sizden ek ücret talep etmiyor pakete dahil şekilde geliyor.

Bunlar güzele yanları. Bence müşteri çekebilecek iyi şeyler ama tabi kötü yanları da var yok değil. İyi yönlerini söyledik kötü yönlerini de söyleyelim.

TürkNet Kötü Yanları

  • İlk başta söylemem gereken müşterilerinin büyük çoğunluğunun şikayetçi olduğu şey müşteri hizmetleri. TürkNet sadece yeni aboneliklerde sizinle bire bir telefon görüşmesi yapıyor. Abone olduktan ve kullanmaya başladıktan sonra telefonla müşteri hizmetleri artık hayal. Fakat bu olayı dijitale dökmüşler iyi mi ben rahatsız değilim çünkü her destek talebime anında dönüş yaptılar. Telefonuna indirdiğiniz TürkNet uygulaması ve ya web sitelerinden online işlemler bölümünden destek taleplerinizi açabilir ve aboneliğiniz hakkında diğer işlemlerinizi halledebilirsiniz. Fakat bazı müşteriler bu durumdan çok şikayetçi ki bence haklı yönleri de var. Müşteriler müşteri temsilcileri ile konuşup direk bire bir destek alınca bence daha mutlu oluyor. Bir insan sesi her şeyi değiştirebiliyor.
  • Telefon ile konuşurken internet kesiliyor. BU sorun herkeste olmayabilir ama nedense bende var. Hattımda bir sorun var anlayamadım ama bu soruna bir türlü çözüm bulamadık. TürkNet destek hizmetleri de bu soruna çözüm bulamadılar. Bu sorunu sadece ben yaşıyormuşum gibi geliyor.
  • İnternet hızı bazen çok düşüyor ve beni çileden çıkartıyor. TürkNet online işlemlerden destek talebi oluşturuyorum hız sorgulama sonuçlarını istiyorlar 3 adet yolluyorum. Geri dönüşte hattınızda bir problem yok dönüşü oluyor. Ama internet ölü youtube 20 saniyede anca geliyor. Kısa süreli yavaşlık oluyor ama çok önemli bir işim olduğu ana gelirse bilgisayarı kırasım geliyor. Modemi değiştirip öyle deneyeceğim modemde problem yoksa bu sıkıntıda en kötü yanlarından.
  • Abone olduğunuz ayın devamına 2 adet fatura geliyor. Biri o ayın kullanım ücreti diğeri ise gelecek ayda kullanım ücretiniz. Yani ücretler peşin. Paralar peşin politikası var 🙂 yani 13 haziranda abone olduğunuzu düşünelim Temmuz’un birinde hem haziran hem temmuz faturası gelir. Kötü bir yan olarak ekledim ama buradan iletişime geçerseniz vereceğim kod ile Ağustos ayını ücretsiz kullanıp sonrasında normal ödemelerinize devam edebilirsiniz.

Kötü yanlarını da yazdım ki bunlar başınıza gelirse bu durumlardan rahatsız olabilirsiniz doğal olarak. İyi yanları daha ağır basıyor evet ama kötü yanlarını da göz önünde bulundurmakta fayda var.

TürkNet Nasıl Abone Olunur ?

TürkNet aboneliği çok kola adımlardan oluşuyor bunu da iyi yanlarına ekleyebiliriz. Aşağıda size verdiğim iletişim formunu doldurduktan sonra size 10 dakika içerisinde girmiş olduğunuz mail adresinize gerekli link gelecek. Bu linke tıklayarak karşınıza gelen TürkNet’in kendi sitesinde davetiye kodunu kullan seçeneğini tıklayın ve sizden istenilen bilgileri doldurun. Sonrasında mail adresinize imzalamanız gereken evraklar gelecek. Okumanızı tavsiye ederim. O evrakları imzalayarak MGN kargo aracılığı ile ücretsiz bir şekilde TürkNet adresine gönderin. Sizin yapacağınız işlemler bu kadar en geç 5 gün içerisinde TürkNet ile internete bağlanabilirsiniz. Hayırlı Olsun.

TürkNet 1 Ay Ücretsiz İnternet Kodu İstiyorum

Kodu almak için aşağıda yer alan formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Kodu mail adresinize ya da telefonunuza mesaj olarak göndermekteyim. Tercihinizi mesaj kutusunda belirtiniz. Kodu yanlış dolduranlar doğal olarak koda ulaşamayacaktır bu yüzden doğru doldurmanız gerekmektedir.

** Sizlere sunmuş olduğum bu kod TürkNet arkadaşını getir kampanyası ile verilen koddur. Bu kodun benimle hiç bir alakası yoktur TürkNet dağıtmaktadır. Bana faydası ise size verilen ücretsiz 1 ay internet aynı şekilde bana da veriliyor. Yani bu kod ile abone olursanız hem siz hem ben 1 ay ücretsiz internet kullanmış oluyoruz. Direk abone olduğunuz taktirde ücretsiz internet kampanyası yoktur. Hem siz hem faydalanalım diye böyle bir konu oluşturdum. Abone olup kullanmaya başladıktan sonra aynı şekilde sizlere verilen kodla sizlerde arkadaşlarınızı davet ederek hem arkadaşınıza hem kendinize 1 ay ücretsiz internet kazandırmış olursunuz.

TürkNet 1 ay bedava kullanım kodu ile sizde TürkNet 1 ay ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Ücretsiz 1 ay internet kullanabilirsiniz. Detaylar bu konuda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir