WordPress Mobil Uygulama Yapma Eklentileri

Wordpress Mobil Uygulama Yapma Eklentileri ile sizde wordpress sitenize çok kolay bir şekilde mobil uygulama yapabilirsiniz. Wordpress PWA eklentisi de bu konuda. *Eklentiler ücretlidir.

Paylaş

Artık günümüzde web siteleri için mobil uygulamanın önemi çok daha fazla. Özellikle haber siteleri, blog siteleri ve alışveriş siteleri mobil uygulama sayesinde daha çok kullanıcıya ulaşabiliyor. Mobil uygulaması olan siteler kullanıcıların daha çok dikkatini çekiyor. Bu sayede daha çok kullanıcı ulaşımı oluyor. Kullanıcıların mobil uygulamayı indirmesi de size garanti ziyaretçiler kazandırıyor diyebiliriz. Sizde wordpress siteniz için bir mobil uygulama yapmak istiyorsanız bu konumda wordpress mobil uygulama yapma eklentilerini inceleyebilirsiniz.

WordPress mobil uygulama eklentileri sayesinde siteniz için çok kolay bir şekilde mobil uygulama hazırlayabilirsiniz. WordPress uygulama yapma eklentileri sayesinde mobil uygulamanızı dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu eklentiler sayesinde sizde siteniz için mobil uygulama hazırlayabilirsiniz.

Neden Mobil Uygulama Olmalı ?

Bu sorunun cevabı artık herkes mobil internete doğru yöneliyor. Web sitenizde mobil uygulama olması da ziyaretçilerin dikkatini daha çok çekebiliyor. Özellikle siteniz yüksek ziyaretçi kitlesine sahip haber ve ya blog sitesi ise mobil uygulama sayesinde yazdığınız haberleri yazıları anında bildirimler göndererek uygulamanızı indiren kullanıcılara ulaştırma şansına sahipsiniz. Siteniz yüksek hitli ve daha popüler hale getirmek istiyorsanız mobil uygulama sitenizi daha popüler hale getirecektir. Fakat şöyle bir gerçek var siteniz henüz yeni ve ziyaretçi kitlesi henüz tam olarak oluşmadıysa mobil uygulama hevesiniz yarım kalabilir. O yüzden benim önerim siteniz yüksek bir ziyaretçi kitlesine ulaştığı zaman mobil uygulama adımınızı atın. Siteniz yüksek bir kitleye ulaştığı zaman mobil uygulama ile daha popüler hale gelebilirsiniz. Özellikle haber sitesi işletiyorsanız.

Alışveriş siteleri için mobil uygulama zaten vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldi diyebiliriz. Nedeni ise online alışveriş artık mobil üzerinden ilerliyor. Artık alışveriş siteleri mobil uygulamalar ile daha çok müşteriye ulaşabiliyor. Yalnız karıştırmayın mobil site ayrı mobil uygulama ayrı. Şuan konuştuğumu mobil uygulama kısmı. Bu yüzden alışveriş siteleri için mobil uygulama artık vazgeçilmez bir ihtiyaç oldu.

WordPress Mobil Uygulama Yapma Eklentileri

Şimdiden söylemeliyim sonra hayal kırıklığına uğramayın bu eklentiler ücretli eklentiler. Eklentileri kullanabilmek için satın alma yapmanız gerekiyor. Fakat bu eklentiler sayesinde çok kolay mobil uygulamanızı oluşturabilirsiniz. Bir ayrıntı daha mobil uygulamalarınızı Google Play Store ve App Store mağazalarına eklemek için bu mağazalara da ücret yatırmanız gerekiyor. Ama yok ben sitemden dağıtırım diyorsanız sadece eklenti ücreti ödeyerek mobil uygulamanızı oluşturup site üzerinden dağıtım yapabilirsiniz.

  • WPMobile.App WordPress Eklentisi

Bu eklenti sayesinde wordpress siteleriniz için çok kolay bir şekilde hem android hemde ios uygulamalarınızı çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. WPMobile.App eklentisi ile oluşturduğunuz uygulama bildirim, içerik ayarları, otomatik senkronizasyon gibi bir çok özelliğe sahip. Eklentiyi satın almanız dahilinde ömür boyu lisansa sahip olursunuz. Benim görüşeme göre eklentiler arasında en iyisi bu eklenti.

Eklentiyi satın almak ve detaylar için TIKLA

  • moZable WordPress Eklentisi

Bu eklenti ile de hem android hem ios uygulamalarınızı oluşturabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır tek tıkla her şey hazır hale gelir. Android için apk hemen hazır olsa da ios için oluşturulan zip dosyasını xcode yardımı ile açmanız gerekiyor. Bu eklentide bildirimler, yazı ayarları gibi bir çok özelliğe sahip. Eklenti wordpress bütün sürümleri le uyumlu çalışmaktadır.

Eklentiyi Satın Almak ve Detayları İçin TIKLA

WordPress Mobil Uygulama Oluşturma Eklentisi Ücretsiz

Evet buda benden size bonus olsun. Belki bir çok kişi biliyordur diye düşünüyorum. Ama mutlaka bilmeyenlerde vardır. Bu eklentinin adı Progressive WordPress. PWA olarak son günlerde karşımıza çıkan bu özellik ziyaretçilerin web sitenizi mobil uygulama gibi telefonlarına eklemelerini sağlıyor. Ziyaretçi siteniz girdiği zaman ana ekrana ekle diye bir uyarı açılıyor ziyaretçi ekle derse web siteniz mobil uygulama gibi telefona yükleniyor. Eklenti sayesinde sitenizin mobil uygulama gibi çalışan ve kullanıcıların telefonlarına mobil uygulama gibi yükleyebildikleri bir yapıya sahip oluyor. Çok başarılı buldum. Eğer bu eklentilere ücret vermek istemiyorsanız bu eklentiyi mutlaka deneyin. Not : Tamamen ücretsizdir. Bu eklenti ile mobil uygulama oluşturulmaz ve mobil marketlere yüklenemez. Oluşturulan uygulama sadece mobil chrome tarayıcıları ile çalışmaktadır.

Eklenti Adresi için TIKLA

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir