Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2019 Nasıl Yapılır ?

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2019 Nasıl Yapılır ? konusunda Yapı Kredi kredi kartı başvuru seçeneklerini öğrenebilir ve bu seçenekler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paylaş

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu 2019 yılında nasıl yapılır öğrenmek isteyenler için bu konuyu hazırladık. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay adımlardan oluşmaktadır. Günümüzde kredi kartı kullanımı artık çok yaygın hale geldi. Gelecek zamanlarda artık kimse nakit kullanmayacak ve herkes kredi kullanır hale gelecek. Bu sebeple bankalar kredi kartı kullanacak olanlara çeşitli avantajlar sunmaktadır. En çok avantaj sunan bankalardan biriside Yapı Kredi Bankası olarak gözümüze çarpıyor. Sizde Yapı Kredi Bankası avantajlı kredi kartlarına başvuru yapmak isterseniz nasıl başvuru yapacağınız hakkında bilgi bu konuda.

Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayanlara da kredi kartı imkanı sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası farklı kredi kartları ile kredi kartı kullanıcılarına çeşitli avantajlarda sunuyor. Peki Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu nasıl gerçekleştirilebilir ? Yapı Kredi kredi kartı başvurusu 2019 yılında aşağıda yazan seçenekler ile yapılabilir.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabını arayanlar için başvuru seçeneklerini sizler için anlattık. İşte başvuru seçenekleri ;

 • Telefon Bankacılığı ile Başvuru

Eğer Yapı Kredi müşterisi iseniz telefon bankacılığı ile kolay bir şekilde istediğiniz kredi kartına başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 444 numarasını arayarak müşteri bilgilerinizi girerek istediğiniz kredi kartına kolay bir şekilde başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 • Yapı Kredi Mobil Uygulaması ile Başvuru

Eğer şuanda Yapı Kredi kullanıyorsanız ya da daha önceden kullandıysanız Yapı Kredi mobil uygulamasını indirip uygulamaya bilgileriniz ile giriş yaparak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

 • SMS ile Başvuru

Yapı Kredi müşterisi olmayanların en çok tercih ettiği başvuru yöntemidir. Eğer Yapı Kredi müşterisi değilseniz ve Yapı Kredi Bankası kredi kartları size daha avantajlı geliyorsa SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sms ile World Kart çeşitleri ve Play Kart için başvuru yapılabiliyor. Sms ile başvuru yapmak için World Kart için WORLD yazıp bir boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın ve 4421’e Sms gönderin. Başvuru durumunu takip etmek için yine WORLD yazıp bir boşluk bırakıp kimlik numaranızı yazarak 4407’ye sms göndermeniz sonucunda başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Paly kart başvurusu da aynı şekilde  PLAY yazıp bir boşluk kimlik numarası 4421’e sms göndermeniz yeterli. Başvuru durumu yine aynı şekilde PLAY yaz bir boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın 4407’ye sms gönderin. Başvuru ve durum sorgulama için gönderdiğiniz her sms 1 kısa mesaj ile ücretlendirilmektedir.

 • İnternet Bankacılığı ile başvuru

Yapı Kredi müşterisi olanlar ve olmayanlar Yapı Kredi internet bankacılığı ile de başvuru yapabilirler. Bunun için www.yapikredi.com.tr adresi ve ya World kart resmi internet sitesi olan www.worldcard.com.tr adreslerinden kredi kartı başvurusu seçeneğine tıklayarak karşınıza gelen formu doldurup başvuru işleminizi, gerçekleştirebilirsiniz. Yine internet bankacılığından kredi kartı başvuru sorgulama ile kredi kartı başvuru durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Ücretleri

Yapı Kredi Bankası kredi kartları için belirlenen aidatlar vardır. Bu aidatlar yıllık olarak ödenmektedir. Yapı Kredi Bankası kredi kartları için ödeyeceğiniz aidat tutarları aşağıda yer almaktadır.

 • Yapı Kredi WorldCard Kredi Kartı: 91 TL,
 • Yapı Kredi WorldCard Gold Kredi Kartı: 104 TL,
 • Yapı Kredi World Platinum Kredi Kartı: 117 TL,
 • Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı: 450 TL,
 • Yapı Kredi Adios Kredi Kartı: 121 TL,
 • Yapı Kredi Play Öğrenci Kredi Kartı: Ücret alınmamaktadır.
 • Yapı Kredi Opet WorldCard Kredi Kartı: 104 TL
 • Yapı Kredi World Eko Kredi Kartı: Ücret alınmamaktadır.

Hangi Kredi Kartını Seçmeliyim

Bu konu sadece başvuru yapacakları bilgilendirme ve nasıl kredi kartı başvurusu yapacakları hakkında bilgi sahibi yapmak için hazırlanmıştır. Hangi kredi kartını seçmeniz gerektiği ise ihtiyacınıza göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden kredi kartı başvurusu yapmadan önce Yapı Kredi Bankası kredi kartlarını araştırmanızı ve size en uygun kredi kartı hangisi ise ona başvuru yapmanızı tavsiye ederim.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu konumuzda Akbank Kredi Kartları başvuruları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir